Bubble Hotel

Хочу втілити в життя проект Bubble Hotel. Готель з номерами під відкритим небом. Поки що такий є тільки на Балі, в Білорусії планується відкриття.

Я провів одну ніч в такому номері. Сказати, що це була незабутня ніч, – це нічого не сказати. Це була найкраща ніч, про яку можна тільки мріяти!!!

Я зроблю це в Україні. Я зроблю це за доступними цінами!

Мене звуть Максим. Я народився в Україні. Вже давно я живу і працюю в Німеччині. Але я люблю Україну, я завжди буду вважати її своєю домівкою, я проводжу на Батьківщині весь час, який можу собі дозволити. У мене є своя будівельна фірма. Мені подобається комфорт, мені подобається, коли все акуратно і красиво. Я багато працюю, і в той же час люблю добре відпочити.

Відкрити у нас такий готель входить в мій план з того самого часу, коли я дивився на зірки над головою, лежачи на зручному ліжку поряд з коханою людиною. В той момент я був найщасливішим в Світі!!!

Мої земляки гідні того, щоб теж це відчути!!!

Я реалізую цей проект власними зусиллями.

Від розміру зібраної тут суми, від наявності інвесторів або партнерів, яких мені вдасться знайти, залежить час, протягом якого я пройду всі законодавчі формальності, пов’язані з купівлею землі, проведенням комунікацій, оформленням всіх документів. Від цього залежить також кількість номерів, які буде мати у своєму розпорядженні готель. Те, в якому регіоні він буде розташований.

У підсумку це буде те місце, де кожен захоче провести незабутній відпочинок!

Тут будуть ставати щасливими!!!