Про нас

Добридень!

Давайте познайомимось!

Ми – команда ініціативних молодих людей, яка хоче зробити щось Гарне для суспільства, для своєї Країни, для Світу в загальному. Серед нас – програмісти, дизайнери, письменники і просто креативні особистості.

Одного разу ми обговорювали за чашкою кави (а можливо, це була і не кава 🙂 ), що ж таке можна зробити, що б покращило якість життя біля нас, принесло користь оточуючим, а ще краще – користь всім! Скажете – амбітно, – але так – ВСІМ!!! Розмова була довгою і в деяких моментах навіть переходила в запеклу дискусію. Але, знаєте, як це зазвичай буває, та розмова так нічим конкретним і не закінчилася. Всі висловилися, пропонували багато своїх ідей, але до якогось спільного знаменника компанія так і не прийшла.

Минув деякий час, не впевнений навіть, що учасники тієї розмови могли згадати багато подробиць, але одного разу ми знову про це заговорили, і знаєте, що ми всі як один запам’ятали з тієї бесіди? Те, що, поки ми говорили і сперечалися, обговорювали і дискутували, ми приводили в приклад багато, дуже багато ідей, про які чули від знайомих, від колег по роботі, про які читали в інтернеті, і які “проскакують” іноді по телевізору серед годин “шуму” і десятків годин реклами. 🙂 Особливо запам’яталася ідея однієї киянки, яка перетворила свою кухню в лабораторію як в серіалі “У всі тяжкі”, але в результаті навчилася готувати смачний зефір в домашніх умовах, а потім стала його красиво оформляти-прикрашати, і зробила з цього бізнес. Невідомо, звичайно, прибутковий, або – ні, але молодець, дівчинка! Так тримати!

Так ось, – багато людей, багато ідей, багато у нас в країні (та й не тільки у нас, але ми зараз говоримо про нашу країну) тих, хто хоче щось зробити, тих, хто не просто проживає своє життя від дому до роботи, а від роботи – до Нового Року. Багато людей, які могли б, – ну от не сперечайтеся! – могли б створити проект, свою справу або стартап, який би “прогримів” у нас !!! Скільки людей з вищою освітою працюють продавцями, хоча зараз модно говорити – менеджерами з продажу, і скільки, виходить, інженерів – менеджерами по погрузці, а педагогів – менеджерами з клінінгу квартир. Клінінгу шваброю, так. В цьому немає нічого поганого, це нормально, адже люди працюють там, де є робота, йдуть туди, де є вакансії, щоб прогодувати сім’ю або хоча б себе.

Але серед нас – серед мільйонів людей робочого класу – є деякі, хто працює так само, як і всі, але ще і мріє трошки. Мрійники. А серед цих мрійників є не тільки ті, хто хоче, щоб була машина часу і пароль від вай-фаю сусідів. Але і ті, хто хоче, а – головне – міг би, зробити щось велике, гарне і класне для інших. Наприклад, ті ж смачні зефіркі! Або щось більше! Запустити свою зефірку на орбіту, наприклад!!! 🙂 Адже ми не гірші, ніж американці, німці чи будь-яка інша нація, ми такі ж, але можливостей, чи що, менше. Фінансових можливостей.

А яким чином середньостатистичний українець, який придумав двигун на повітрі, революційний гаджет або щось таке, що взагалі важко уявити простому чоловіку, але що стане популярним у всьому світі, може отримати ці фінансові можливості? Правильно! Йти грабувати і красти! 🙂 Або скористатися краудфандингом – народним фінансуванням.

Адже серед нас є і ті, хто із задоволенням міг би допомогти хорошій ідеї втілитися в життя, нехай невеликою сумою, або навіть в повному обсязі, та ось тільки допомагати кому? Де ідеї? Де їх шукати?

Для цього і був створений цей сайт! Якщо у Вас є правильні ідеї, якщо Ви давно хочете зробити або хоча б спробувати зробити щось, що, на Вашу думку потрібно, корисно чи буде бажано для кого-то, а краще – бажано для багатьох! Якщо Ви хочете втілити свою мрію в реальність, але Вам банально не вистачає для цього грошей, тоді цей сайт – саме те, що Вам потрібно!

Все дуже просто: напишіть нам свою ідею, своє прохання, свій проект (Контакти), ми опублікуємо його тут, і, повірте, небайдужі знайдуться, – і, якщо те, на що Ви хочете зібрати кошти, дійсно заслуговує на увагу, то вже найближчим часом в нашій країні стане більше на одного… …другого… …третього… Щасливого Мрійника.